Strona Główna

Linki

Księga Gośœci

Kontakt

TELENOWELE

Klon
Miłość jak tequila
Namiętności
Rubi
W sidłach namiętności
Zakazana miłość
Zemsta
STARE TELCIE

AKTORZY

Adolfo Cubas
Andrea del Boca
Andreina Yepez
Angelica Rivera
Barbara Mori
Barbara Mosquera
Catherine Fulop
Claudia Alencar
Danna Garcia
Eduardo Yanez
Fabiola Colmenares
Fernando Carillo
Grecia Colmenares
Jorge Aravena
Jorge Reyes
Lucia Mendez
Martha Julia
Mayra Alejandra
Miguel de Leon
Natalia Streignard
Ricardo Darin
Roxana Diaz
Tatiana Capote
Veronica Castro


Zakazana Miłość (La Mujer Prohibida)
1991 rok. Wenezuela.

ODCINEK 1

Irene spędza czas z kuzynkami w Toledo (Hiszpania). Zwiedzają zabytki, robią zdjęcia. Z Ukrycia obserwuje ich młody mężczyzna, który robi zdjęcia Irene.

Tymczasem w Wenezueli Diego Ley podgląda Yarimę opalającą się na plaży i marzy, że pewnego dnia będzie jego .. Herman Gallardo nadzoruje swoje hotele i załatwia ciemne interesy .. Ludzie protestują na ulicy przeciw Hermanowi, który pozbawia ich ziemii. Na wieczornym pokazie mody modelka wyciąga broń i strzela do Hermana ..

Teresa Ley odwiedza w więzieniu Amalie Lopez. Amalia błaga Teresę, żeby powiedziała prawdę że nie zabiła swojego męża bo już nie może wytrzymać w więzieniu (siedzi już 26 lat). Teresa boi się mówić. Musiała by oskarżyć swojego męża Diega i Hermana. Odchodzi bez słowa ..

ODCINEK 2

Herman wychodzi cało z postrzału. Miał kamizelkę kuloodporną.

Irene spotyka się z mężczyzną, który fotografował ją potajemnie - z Carlosem. Nakrywa ich jego narzeczona Pilar i policzkuje Irene. Kuzynki Irene denerwują się dlaczego tak długo nie wraca do domu. Po powrocie do domu Irene dostaje wiadomość z Wenezueli - jej ojciec jest w szpitalu i nie wiadomo czy przeżyje. Irene natychmiast leci do Wenezueli do ojca.

ODCINEK 3

Po przylocie do Wenezueli Irene jedzie od razu do ojca do szpitala. Ten odzyskuje przytomność i prosi Irene, żeby wyszła za mąż za Hermana. Inaczej Herman pośle go do więzienia, ponieważ ma w swoich rękach różne dokumenty. Irene zgadza się, żeby ratować ojca.

Yarima razem z Rohasem porywają wariatkę Czanę.

W więzieniu w którym siedzi Amalia wybucha pożar.

ODCINEK 4

Yarima wiezie wariatkę Czanę w bagażniki i umieszcza w piwnicy domu.

Kaznodzieja z Puerto Esperanza - Alifio - jest świadkiem ciemnych interesów Hermana.

Carlos dowiaduje się od kuzynki Irene, że ta wyjechała do Wenezueli do chorego ojca. Postanawia jechać również i odszukać ją a przy okazji odwiedzić swojego ojca, którego dawno nie widział. Po przyjeździe do swego rodzinnego domu poznaje przyszłą żonę swego ojca którą okazuje się być jego ukochana Irene !!!

ODCINEK 5

Irene na widok Carlosa mdleje..

Kaznodzieja Alifio zaczyna opowiadać ludziom o nielegalnych interesach Hermana, których był świadkiem. W drodze do domu napada go dwóch mężczyzn.

Diego Ley zleca dziewczynie z damskiego więzienia zabicie Amalii, żeby nigdy nie wydała jego i Hermana.


ODCINEK 6

Policja przychodzi do Hermana. Oskarżają go o pobicie Alifia jednak nie mają dowodów aby go aresztować.

Carlos zostaje pobity w nocnym klubie za ojca, który zabrał ludziom ziemie.

Irene i Carlos spotykają się potajemnie w jej pokoju. Carlos prosi, żeby nie wychodziła za jego ojca skoro go nie kocha. Nakrywa ich Herman. ... Kiedy Irene zostaje sama myśli nad całą sytuacją po czym informuje Carlosa o swojej decyzji .. Postanawia wyjść za Hermana.

ODCINEK 7

Herman kupuje Irene suknie ślubną. Prosi, żeby przymierzyła. Kiedy Irene zostaje sama w pokoju zakrada się do niej wariatka Czana z nożem, żeby ją zabić ! Irene w szoku odzyskuje głos !!! Wzywa na pomoc Carlosa !!! Carlos szczęśliwy, że odzyskała głos obejmuje ją nie zważając na obecność swojego ojca.

Herman zastanawia się skąd wariatka Czana znalazła się w ich domu. Podejrzewa Yarimę..

ODCINEK 8

Carlos spędza wieczór z Rosalindą jednak nie potrafi zapomnieć o Irene. Wracając do domu spotyka Irene w ogrodzie. Wyznaje jej miłość i prosi ponownie aby nie wychodziła za jego ojca. Całują się.

Yarima przychodzi w bieliźnie do sypialni Hermana. Próbuje go kokietować. Początkowo jej się udaje, ale jednak Herman ją odrzuca mówiąc, że kocha Irene. Yarima nie może się z tym pogodzić. Jest wściekła. Grozi, że się zemści.

ODCINEK 9

Herman i Irene mają wypadek w drodze ze ślubu. Herman zostaje sparaliżowany. Irene bardzo płacze i przejmuje się zdrowiem Hermana. Carlos boi się, że Irene zaczęła coś czuć do Hermana tylko nie chce się do tego przyznać.

Diego gwałci Rosalindę na plaży.
ODCINEK 10

Rosalinda nie może otrząsnąć się po gwałcie. Nie wraca do domu na noc. Siedzi na plaży. Rano znajduje ją matka. Rosalinda nie mówi jej prawdy co się stało.

Irene wyznaje Carlosowi, że zakochała się w jego ojcu i zostanie z nim niezależnie od tego czy wyzdrowieje czy zostanie kaleką na zawsze. Prosi, żeby wyjechał i ułożył sobie życie z Pilar z dala od nich.

Yarima mówi Hermanowi, że jego syn jest kochankiem jego żony .. Herman nie wierzy. Wyrzuca Yarimę.

ODCINEK 11

Dochodzi do awantury między Diegiem a jego synem Alvaro. Diego wypomina synowi, że chciał mieć normalnego syna - prawdziwego mężczyznę, który będzie miał wiele kobiet i dzieci a nie księdza w sutannie ! Na koniec wyrzuca go z domu ! Zrozpaczona Teresa rzuca się z pięściami na męża. Ten spluwa jej w twarz.

Rosalinda podejrzewa, że jest w ciąży .. Załamana swoją sytuacją dostrzega swoją szansę w Carlosie, który może zostać oficjalnym ojcem jej dziecka. Matka Rosalindy przychodzi do Diega z awanturą. Ich rozmowę słyszy jego żona Teresa.

Yarima przywiązuje na schodach żyłkę o którą potyka się Irene. Spada ze schodów.

ODCINEK 12

Diego sugeruje Hermanowi, że to Yarima spowodowała ich wypadek w drodze ze ślubu. Herman natomiast wyznaje Diego, że podejrzewa swojego syna Carlosa o romans ze swoją żoną Irene.

Carlos wysyła Irene list w którym wyznaje jej miłość. Załącza zdjęcia z Toledo, które robił jej z ukrycia. Wszystko podgląda pokojówka, która przekazuje informacje Yarimie. Yarima wykrada list.

Rosalinda przychodzi do Diega i .. wbija mu nóż w plecy.

ODCINEK 13

Herman wyjeżdża do Houston w USA na leczenie razem z Carlosem i Irene. Kiedy leży w klinice Carlos i Irene zostają sami w hotelu .. Carlos ponownie nalega aby Irene nie bała się rozstać z jego ojcem i związać z nim.

Do Puerto Esperanza przyjeżdżają Tonieco i Lazara. Znają wiele tajemnic bogatych ludzi i chcą ich szantażować.

Yarima pije i płacze za Hermanem ..

ODCINEK 14

Irene wraca z Carlosem do Wenezueli. Herman ma zostać w USA 9 miesięcy.

Diego dopada Rosalindę w hotelu. Mówi, że jeśli tylko zechce to ją zniszczy a buda z rybami jej matki może pójść z dymem w jednej chwili.

Żona Diega spotyka się z matką Rosalindy. Pyta co jej mąż zrobił Rosalindzie. Po powrocie do domu robi mężowi wyrzuty. Ten bije ją.

ODCINEK 15

Ksiądz Alvaro odwiedzając matkę zauważa, że jest pobita przez ojca. Odwiedza Diega w pracy i policzkuje go.

Herman przysyła Irene prezent - kota. Dołącza list w którym prosi, żeby opiekowała się nim i kochała go tak jak jego ..

Yarima napada Irene. Mówi, że wie o wszystkim .. O Carlosie, o ich potajemnych spotkaniach. Dochodzi do bójki.

<< powrót do strony serialu

następna strona >>

MIEJSCA

Buenos Aires

Caracas

Cancun

Mexico

Rio de janeiro

Sao paulo

Tequila

Wyspy - Wenezuela

ROZRYWKA

Filmy dokumentalne

Filmy fabularne

Książki, prasa

Moda, makijaż

Muzyka latino

Taniec (pereo)

Telewizja latino

ŻYCIE LATINO

Bieda i slamsy

Gangi

Korupcja

Kult macho

Kult piękna

Milionerzy - jak żyją ?

Morderstwa kobiet

Narkotyki

Plemiona ameryki płd

Religia a czary

Więzienia

DLA TURYSTÓW

Nauka języka

Przed wyjazdem

Organizacja wyjazdu

Na co uważać


CopyRight © 2011 Telenowele.strefa.pl